poniedziałek, 8 czerwca 2015

"Studnia Wstąpienia" Brandon Sanderson - ZAPOWIEDŹ

Kontynuacja "Z mgły zrodzonego". Dokonali niemożliwego, obalając niemal boską istotę, której brutalne rządy trwały tysiąc lat. Teraz Vin, wychowanka ulicy, która wyrosła na najpotężniejszą Zrodzoną z Mgły w krainie, i Elend Venture, zakochany w niej szlachetnie urodzony idealista, muszą zbudować nowe społeczeństwo na gruzach imperium. Wtedy atakują ich trzy oddzielne armie. Jedynie starożytna legenda daje cień nadziei. Ale nawet jeśli Studnia Wstąpienia istnieje, nikt nie wie, gdzie jej szukać i jakimi mocami ona obdarza. Być może zabicie Ostatniego Imperatora nie było wcale najtrudniejsze i prawdziwym wyzwaniem okaże się przetrwanie po jego upadku.


Data wydania:
12 sierpnia 2015

5 komentarzy :

 1. Podobają mi się te okładki, chociaż początkowo zerkałem niepewnie, bo nieco przypominają te Wieźminowskie, na podstawie gier, które są mega szajsowate. Ale Sanderson ostatecznie daje radę, jest o niebo lepiej, niż poprzednio, i będzie twarda oprawa, wiec ja łykam "Z mgły zrodzonego" na pewno. A co dalej, zobaczymy po wrażeniach. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te nowe okładki Wiedźmina nie lepsze. Farba zostaje na palcach :)

   Usuń
  2. Serio? Bo ja chciałem kupować te najnowsze, bo żadne z dotychczasowych mi się nie podobają. Ale ogólnie prezentuje się to dobrze?

   Usuń
  3. Ja kupiłem "Sezon burz". On jest zrobiony z tego samego materiału co nowe wydanie. Po jednym przeczytaniu wygląda fatalnie a ja nie niszczę książek :). Ja też miałem kupić całą sagę ale się wstrzymałem. Mogę Ci podesłać zdjęcia jak to wygląda na maila jeśli chcesz.

   Usuń
  4. Podeślij proszę. Chętnie sprawdzę, bo nie miałem okazji wziąć tego nowego wydania do ręki.

   Usuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz i poświęcenie tych paru minut na lekturę mojego tekstu. Zachęcam do dołączenia do grona obserwatorów. Daje mi to dodatkową motywację przy tworzeniu kolejnych wpisów :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...