wtorek, 31 maja 2016

"Tron z żelaza" Angus Watson - ZAPOWIEDŹ

OSTATNI TOM EPICKIEJ TRYLOGII FANTASY, KTÓRA NIE SCHODZI Z UST FANÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

Legiony Cezara wyrąbały i wymordowały sobie drogę przez całą Galię, a teraz spoglądają łakomym okiem na leżącą za morzem Brytanię. W ich szeregach znajdują się zrodzeni z czarnej magii potworni legioniści. Armia Królowej Lowy musi stawić czoło nadciągającej inwazji, choć jej najlepszy dowódca nie żyje, a jej młoda druidka utraciła magiczną moc. Nad Brytami wisi widmo śmierci i niewoli, ale choć stoją w obliczu zagłady, królowa-wojowniczka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

BO KAŻDE IMPERIUM MA SWÓJ KRES.

PREMIERA: 29.06.2016

3 komentarze :

 1. Poprzednicy tomów chyba nie czytałeś. Zamierzasz całość łyknąć? Lubię ogólnie te tematy, ale poczekam aż pojawi się ostatni tom i poczytam trochę opinii na temat ogółu. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie czytałem ale w planach mam. Tylko właśnie czekam aż pojawi się ten ostatni tom z "Fabryką" to różnie bywało jeśli chodzi o zagranicznych autorów. Parę serii niedokończonych i jestem trochę nieufny :P

   Usuń
  2. Wiem, pamiętam jak o tym wspominałeś. Ja i tak na pewno poczekam, aż ktoś od nas przeczyta. :)

   Usuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz i poświęcenie tych paru minut na lekturę mojego tekstu. Zachęcam do dołączenia do grona obserwatorów. Daje mi to dodatkową motywację przy tworzeniu kolejnych wpisów :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...