poniedziałek, 2 listopada 2015

#4 STOSIK: Październik 2015

    Myślałem, że październik będzie miesiącem , kiedy to nie kupię żadnej książki. Jednak miesiąc ten minął a moja biblioteczka wzbogaciła się aż o pięć książek a suma wydanych przeze mnie pieniędzy wyniosła zaledwie 20 złotych! Jak to możliwe?  1. Wyspa na prerii” - Wojciech Cejrowski (kupiona za bony uzyskane dzięki wypełnianiu ankiet na portalu Toluna)
 2. Tron z Czaszek, Księga II” - Peter V. Brett (wymiana punktów Payback i dopłata niecałych 20 złotych)
 3. Skald: Karmiciel Kruków” - Łukasz Malinowski (wszystkie książki z serii Skald, wygrałem w konkursie organizowanym przez Kamila na blogu Świat Bibliofila, jeszcze raz wielkie dzięki za zorganizowanie tego wydarzenia :D )


9 komentarzy :

 1. Bogowie, zapomniałem, że u Ciastka wygrałeś, już myślałem, że dorwałeś "Skalda" za jakiś bezcen kompletny. :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytam go teraz i muszę przyznać, że nie spodziewałem się aż tak dobrej książki ;)

   Usuń
 2. Tron z czaszek mam i ja :D Gratuluję jeszcze raz tego Skalda, pierwszy raz zobaczyłem te książki na konkursie u Kamila :) Czekam w takim razie na recenzję, być może skuszę się na nie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze to ja sam pewnie nie kupiłbym "Skalda", jednak teraz wiem, że popełniłbym błąd ale więcej o tym jak znajdę trochę więcej czasu aby usiąść i naskrobać parę słów :D

   Usuń
  2. Czekam w takim razie na recenzję, jestem ciekawy tych książek :)

   Usuń
 3. Nie znam co prawda nic ze zdjęcia, ale strasznie interesuje mnie książka autorstwa Cejrowskiego. :)
  O reszcie też chętnie się dowiem więcej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jestem do Bretta przekonana. Wszyscy chwalą, ale mam wrażenie, że nie ma przy tej książce jakichś wielkich ochów i achów. I nie wiem, czy się decydować na lekturę, czy sobie na razie odpuścić. I jak się w ogóle nastawiać do tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 5. No. Ładny stosik, ładny. Cejrowski konkret, to wiem. Mam nadzieję, że ten Skald Ci się będzie podobał. Recenzje czytałem pochlebne, ale sam jeszcze się z tym nie zmierzyłem, bo czekam na ostatnią część. No to czekamy na recenzje od Ciebie. Miłej lektury. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cały Skald za mną i jestem pewna, że Ci się spodoba. WC to WC, w sferze podróżniczej klasa sama w sobie. Ale Tron z czaszek to bym Ci podkradła, bo tej części mi jeszcze brakuje :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz i poświęcenie tych paru minut na lekturę mojego tekstu. Zachęcam do dołączenia do grona obserwatorów. Daje mi to dodatkową motywację przy tworzeniu kolejnych wpisów :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...