wtorek, 4 marca 2014

"Multirzeczywistość" David Louis Edelman- ZAPOWIEDŹ


Świat tak fantastyczny, jak Diuna i tak realny, jak najnowszy numer Wall Street Journal

Niepokojąca wizja świata, który na własne życzenie pozbywa się człowieczeństwa, zachowując najgorsze cechy rodzaju ludzkiego.
Jarosław Grzędowicz

Geniusz bio-logiki Natch po wygranym starciu zyskał nowego, przebiegłego i bezwzględnego przeciwnika.
Walka odbywa się w salonach władzy Melbourne i miejskich ruinach. Stawką jest los technologii, która może na zawsze zakończyć tyranię Rady… lub dać jej do ręki najpotężniejsze narzędzie ucisku.

Jeżeli istnieje sieć splątana bardziej, niż Światowa Sieć Informatyczna, jest nią bizantyjsko skomplikowana mapa powiązań w świecie finansowym. Edelman łączy oba światy w tej rozbudowanej i fascynującej trylogii. To działa!
Robert J. Sawyer, laureat nagrody Hugo, autor powieści "Rollback" oraz "Hominidzi"


Od wydania pierwszego tomu trylogii Skok 225 ("Infoszok") mija już dwa lata. Pod koniec marca 2014 (przybliżona data premiery to 21.03.2014) na półki księgarń trafi przez wielu wyczekiwany drugi tom. Książka ma liczyć 605 stron i kosztować \ 44,90 zł.

Więcej info na: http://fabrykaslow.com.pl/

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz i poświęcenie tych paru minut na lekturę mojego tekstu. Zachęcam do dołączenia do grona obserwatorów. Daje mi to dodatkową motywację przy tworzeniu kolejnych wpisów :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...