czwartek, 15 października 2015

"Chłopcy 4: Największa z przygód" Jakub Ćwiek - ZAPOWIEDŹ

Epicki finał bestsellerowej serii Chłopcy!

Po traumatycznych wydarzeniach z części trzeciej Cień i Piotruś wreszcie stawiają na swoim – oto w realnym świecie trwa wielka, nieprzerwana zabawa. Sporą rolę w ich planie mają odegrać Chłopcy, wciąż pozbawieni pamięci i tkwiący w zwyczajnym, nudnym życiu. Czy Dzwoneczek jest w stanie jeszcze coś zmienić, czy tylko mimowolnie realizuje kolejne założenia Cienia?

Droga wzywa, a największa z przygód – ta, z której nie da się wyjść cało, ale i której nie sposób uniknąć, czeka! Dzwoneczek i Chłopcy jeszcze nigdy nie byli tak blisko niej… Kiedy trzeba, bawi wyszukanymi żartami i ciętymi bon motami. Innym razem wyciska łzy i zmusza do refleksji. Wspaniałe zakończenie wspaniałej serii.


PREMIERA: 4 LISTOPAD 2015

6 komentarzy :

 1. Ja kiedyś próbowałam przeczytać 1 część ale jakoś mi nie szła i ostatecznie nie przeczytałam. Nie wiedziałam że jest tyle części :D
  Pozdrawiam ♥
  http://kochamczytack.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ćwieka nic nie czytałem i z tego co wiem o jego książkach nie kusi mnie by je przeczytać - sam nie wiem czemu. Może kiedyś dam mu szansę, jednak aktualnie zbyt dużo mam do czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałem tylko "Ciemność płonie", która dupy nie urywało, ale poznałem chociaż styl autora, który jest dobry i myślę, że w innych książkach może dawać radę. Będę chciał przeczytać coś jeszcze od niego. Nie wiem tylko, czy zacznę od Kłamcy, czy od Chłopców.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Ciemność" jak dla mnie była mizerna. Radzil bym zacząć od "Kłamcy" potem ewentualnie "Chłopców". Fajna jest jeszcze seria "Dreszcz" no ale nie wiadomo co dalej z nią. Pisarz ostatnio jest wydawany przez SQN a FS nie odpowiada na pytania o kontynuacje i dalszą współpracę z Cwiekiem.

   Usuń
  2. Tak, już o tym pisaliśmy. I pewnie jeszcze wspomni to, bo ja mam sklerozę. :P Póki co jednak za Ćwieka nie zamierzam się zabierać. To tam gdzieś dalsze plany. Ale okładka mi się podoba. :)

   Usuń
 4. Chociaż gatunkowo nie są to moje klimaty, widzę kolejną zachęcającą opinię. Z pewnością jest to emocjonująca książka. Jak się zdecyduję, zacznę od pierwszej części. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz i poświęcenie tych paru minut na lekturę mojego tekstu. Zachęcam do dołączenia do grona obserwatorów. Daje mi to dodatkową motywację przy tworzeniu kolejnych wpisów :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...