poniedziałek, 14 marca 2016

"Adept" Adam Przechrzta - ZAPOWIEDŹ

Stolica Polski po okupacją rosyjską, początek XX wieku.

W środku miasta pojawia się enklawa, otoczona murem nabitym srebrnymi prętami.

Nikt nie wie skąd się wzięła, dlaczego zmienia się tam układ ulic i wygląd kamienic
.

Identyczne strefy goszczą w Moskwie i Petersburgu.
 

Pozornie normalne życie tuż obok emanacji wynaturzonego świata pełnego potworów.

Do strefy zapuszczają się jedynie carskie patrole i alchemicy w poszukiwaniu składników do swoich eksperymentalnych leków. 

Polski alchemik Olaf Rudnicki oraz oficer elitarnej carskiej gwardii, muszą zmierzyć się z zagrożeniem, stawiając na szali nie tylko życie.

Pojedynki, zakazane eksperymenty i narastające wrzenie w mieście, prowadzą do finału, którego nikt się nie spodziewa.

Gdy do akcji wkroczą „Sztyletnicy”, biała flaga zabarwi się czerwienią. 

Premiera: KWIECIEŃ 2016

4 komentarze :

 1. Crayon pokazywał wycinek tej grafiki u siebie na profilu, dokładnie ten kawałek z sercem w pojemniku. Kapitalne. W całości też okładka konkretna, ale muszę poczekać na pierwsze recenzje na temat tej książki, bo w ciemno nie sięgnę. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Crayon ostatnio wymiata. Przechrzte znam już trochę :P. Czytałem "pierwszy krok" oraz "Chorągiew Michała Archanioła" i "Białe Noce" w kolejce czeka jeszcze cykl zaczynający się od "Demonów Leningradu" Jak do tej pory nie narzekałem, że książki słabe więc pewnie teraz też powinno być nieźle :)

   Usuń
  2. Mi nazwisko kompletnie nic nie mówi. Ale zapewne za sprawą tej okładki zrobi się teraz nieco głośniej o nim na wszelkich forach fantastyki i portalach. :)

   Usuń
 2. Czytałam i uważam jest super. Dużo akcji, dialogów a i spojrzenie na czas zaborów ciekawe i nie szkolne. Świetnie się czyta i zaskakuje. Polecam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz i poświęcenie tych paru minut na lekturę mojego tekstu. Zachęcam do dołączenia do grona obserwatorów. Daje mi to dodatkową motywację przy tworzeniu kolejnych wpisów :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...